стеля з гіпсокартону

Підвісна стеля з гіпсокартону

Оригінальна підвісна стеля – прекрасна можливість поліпшити звукоізоляції і зробити унікальний дизайн приміщення. Всілякі форми, колірна гамма і освітлення можуть Не тільки прикрасити інтер’єр, але і справити враження на самого вимогливого мешканця квартири.

Види підвісних стель

На сьогоднішній день виділяється три основні різновиди гіпсокартонних стель:

  • однорівнева (жорстка) стелю. Допомагає приховати вади і нерівності стелі, до того ж вважається найнадійнішою стелею;
  • багаторівнева (плаваюча) стеля. Такі конструкції дають можливість створювати оригінальний інтер’єр і надати об’єм, якщо цього зажадає дизайнерська ідея;
  • конструкції з гіпсокартону. Мають підвищену міцність, використовуються в тих випадках, коли потрібно монтаж скляних або дзеркальних елементів і іншої обробки.

При цьому слід пам’ятати, що конструкція, як і матеріал, використаний для монтажу стелі, мають певні переваги і недоліки.

Плюси підвісної стелі з гіпсокартону

Завдяки гладкій поверхні матеріалу при монтажі стелі можна вирівняти поверхню і приховати всі наявні дефекти. До того ж не потрібно змивати задавнену побілка, а це значно скоротить час проведення ремонту. Крім того, під гіпсокартоном можна розташувати будь-які комунікації.
Ще однією перевагою гіпсокартонної стелі є можливість вибору будь-якого типу освітлювальних приладів. Це може бути і точкове світло, вмонтоване в конструкцію, і люстра в центрі кімнати.
Гіпсокартон досить гнучкий матеріал, тому поверхня стелі може мати будь-яку форму, яка візуально розширює приміщення. А невелика вага гіпсокартону спрощує процедуру монтажу і демонтажу.

Підвісна стеля з гіпсокартону

 

Недоліки підвісної стелі з гіпсокартону:

  • підвищена вологостійкість (при монтажі стелі в кухні або ванній слід використовувати вологостійкий гіпсокартон і встановити потужну систему вентиляції)
  • конструкція з гіпсокартону зменшує висоту приміщення;
  • гіпсокартон погано утримує вологу, тому, якщо сусіди влаштують потоп і заллють квартиру, стелю доведеться демонтувати;
  • з часом колір гіпсокартону змінюється, що може вплинути на колір стелі (особливо білого)
  • гіпсокартон не рекомендується використовувати в новобудовах, які все ще осідають, так як стеля може покритися тріщинами.

Якщо під час виготовлення гіпсокартонної стелі НЕ упускати з уваги недоліки матеріалу і точно змонтувати основні елементи, то стелю стане довговічною і функціональної частиною приміщення. Що б правельно вибрати гіпсокартон рекомендуємо прочитати –  Який гіпсокартон краще

🔥25

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *