Суха стяжка підлоги своїми руками

Жити в комфортабельній, капітально відремонтованій квартирі з хорошими меблями – мрія кожного. Але яким би шикарним ремонт в квартирі не був, все одно через пару років доведеться постати перед фактом, що час оновлення прийшов. Вибір капітального або косметичного, своїми руками або за допомогою майстрів – це завдання кожного, залежно від матеріальних або яких-небудь інших спонукань.

Косметичний ремонт можна зробити, якщо в стінах, вікнах, підлозі і інших місцях вашої квартири немає серйозних ушкоджень, і до того ж косметичний ремонт – ця тимчасова справа, і буквально в недалекому майбутньому напевно доведеться його повторити.

Для грунтовного ремонту треба вкласти великі гроші і максимум терпіння і сили волі. Такий ремонт вимагає зміни планування квартири, місць стін, вікон і дверей усіх кімнат на євро, а також заміни старих дерев’яних підлог на сучасніші і зручніші дизайни. Міняти самостійно, до самих дрібниць, все у будинку не під силу кожному, тому якщо навіть і не все, то найскладніші і копіткі роботи треба робити за допомогою ремонтних компаній або окремих приватних майстрів.

Від того, наскільки якісною і рівною стане підлога після ремонту, залежатиме надалі і інтер’єр у вашій квартирі.

Для капітального ремонту підлоги усім відомо, що треба обов’язково проводити стягування, яке може бути декількох видів :

– сухий;

– напівсухий;

– мокрий.

 Суха стяжка підлоги своїми руками

Сухе стягування підлоги

Стягування підлоги означає її вирівнювання за допомогою цементу або піску, який укладається на перекриття до фінішного покриття. Але окрім цих старих способів стягування, існують і нові, про яких, при проведенні ремонту, необхідно знати все.

Сучасним методом стяжки підлоги є суха стяжка, якій віддають перевагу замість старого методу, в результаті якого в будинку бувало багато бруду, і процес висихання тривав кілька днів.

Сухе стягування підлоги можна проводити як своїми руками, так і за допомогою фахівців, але вона ще не надбала достатньої популярності, і досі ще багато хто відноситься до неї дуже обережно.

Стягування призначене для вирівнювання чорнової підлоги, і є перекриттям між основною частиною підлоги і фінішним покриттям. Капітальний ремонт без проведення цієї роботи вийде неякісним.

Цей вид ремонту вигідний тим, що за один-два дня його можна закінчити без переміщення домашнього начиння. Виробництво нових матеріалів дозволило зробити цей процес швидким і міцнішим. Сухе стягування покриття потрібно розпочинати з твердої, заздалегідь перевіреної підлоги, згори якого ставиться поліетиленовий шар. Після цього рівна поверхня покривається матеріалом, який називається керамзитом, потім на нього накладаються панельні плити із замками з боків.

З’єднуються панельні підлоги за допомогою клею і гвинтів для скріплення. Для того, що б виконати цю роботу  потрібно мінімальну кількость інструментів, а ще, при заливці керамзитом, обов’язково треба пам’ятати, що між основною стіною і краями підлоги доведеться залишати проміжок, який заповниться у кінці плінтусами.

Переваги сухого стягування підлоги

1. За пару днів можна завершити усю роботу.

2. Відсутність брудної роботи і цементного пилу, який є алергеном для чутливих людей.

3. За допомогою такої технології можна одночасно вирішити питання термо- і звукоізоляції.

4. Спеціальні інструменти при цій роботі не потрібно.

5. Після завершення робіт по стягуванню можна закінчити ремонт накладенням будь-якої підлоги.

До переваг можна віднести також і наступні факти:

– робитиможна у будь-яку пору року;

– можна зробити своїми руками без всяких помічників;

– являється набагато економічніше, ніж усі інші види робіт, пов’язані із стягуванням підлоги.

Стягування сухої підлоги можна робити як в квартирах і у власних будинках, так і в офісах і танцювальних залах.

Пам’ятайте, що в приміщеннях, де є  велика вібрація, такі підлоги можуть не витримати навантажень.

Не забувайте, що після ремонту підлоги з сухим стягуванням приміщення не має бути сирим. Розливати багато води на підлогу не рекомендується, тому що рідина може проникнути углиб, викликати вогкість і зіпсувати якість вашого ремонту.У ванних кімнатах і інших приміщеннях такого типу, де є присутньою волога, рекомендуємо уникати сухого стягування підлоги.

Сухе стягування підлоги вважається найекономічнішим способом вирівнювання, в порівнянні з цементною заливкою. Це не складний процес, що вимагає терпіння і знань за технологією виконання.

Знаючи усі переваги і недоліки цього етапу проведення капітального ремонту, варто зробити вибір самостійно. Удачі вам в проведенні ремонту своїми руками.

🔥6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *